Vodní kaskáda v areálu BB Centrum před Budovou E

U pomníku 1, Michle, Praha 4

V roce 2007 byla dokončena stavba další z budov BB Centra, tzv. Business parku, který vzniká v oblasti na rozhraní Michle a Kačerova. Budovu E, která na první pohled zaujme netradičním prolamováním fasády obrácené k magistrále, navrhl Ing. arch. Jan Aulík z ateliéru Aulík Fišer architekti (Studio A). Stavba probíhala v letech 2005-2007. 
Před hlavním vstupem vznikla drobná architektura - vodní kaskáda. Probíhá po celé délce nástupního prostoru a rozděluje jej na dvě části. Schodišťovou část a nakloněnou rampu. Kaskáda má tři stupně; první začíná chrličem od kterého voda protéká jemně vroubkovaným kanálem k přepadu. Druhý stupeň tvoří hlubší kanál (nádrž) s podvodními reflektory a třemi nepravidelně rozmístěnými deskami vystupujícími z vody. Třetí, poslední stupeň kaskády, je opět tvořen hlubším kanálem s reflektory, zakončeným odpadní jímkou s kovovou mřížkou. Celá kaskáda je obložena žulovými deskami. 
Investorem stavby byla UniCredit Bank (HVB Bank), generálním dodavatelem Metrostav, a.s. Výhradním nájemcem je Skupina ČEZ.